NM 0: Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

 • 00:06:31
 • 17 września, 2019
 • 4.91M

Cześć!
Zapraszam Cię do przesłuchania odcinka 0 „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”, który jest wprowadzeniem do podcastu Napędzani Marzeniami. Chcę Ci przedstawić ideę, która za tym wszystkim stoi i być może zachęcić do zostania na dłużej.

Przeczytaj transkrypcję odcinka Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia tutaj >>

 

W odcinku „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”opowiadam o tym:

 • Kim jestem
 • Skąd wzięłam pomysł na podcast
 • O czym będę nagrywać
 • Jaka idea za nim stoi
 • Kogo usłyszysz w kolejnych odcinkach

 

 

Choć podpisuję się pod tym podcastem obiema rękami, to nie chcę być jedyną osobą, która go tworzy. Będę wdzięczna, jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią, uwagami, albo wnioskami, a także za polecenie osób, z którymi powinnam porozmawiać. Szczególnie takimi, które są napędzane marzeniami 😉
Napisz do mnie na adres: [email protected]

Stwórzmy razem piękne miejsce, wypełnione inspiracją i pomagajmy innym spełniać ich własne marzenia.

Pamiętaj: Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia


Linki do osób i miejsc wspomnianych w odcinku:

Więcej o mnie znajdziesz tutaj: 

Podcast Napędziani Marzeniami dostępny jest też:

 • w Spotify
 • na Youtube
 • w serwisie Spreaker – pobierz aplikację Spreaker dla Androida i iPhone
 • w serwisie Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i iPhone
 • pobierając aplikację do słuchania podcastów na Androida, np. Podcast Addict, Podcasts Go, Google Podcasts, The Podcast App
 • pobierając aplikację do słuchania podcastów na iPhone, np. Overcast, Pocket Casts, Castro, The Podcast App
 • Pobierz plik mp3
 • Poprzez specjalny RSS

 

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Napędzani marzeniami

Transkrypcja odcinka Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia

Cześć!

To mój pierwszy raz, jeśli chodzi o nagrywanie podcastu. Mam ze sobą małą ściągawkę, na którą będę czasem zerkać. Chciałabym podzielić się z Tobą kilkoma przemyśleniami na temat tego, co sprawiło, że rozmawiamy ze sobą teraz. Chciałam Ci opowiedzieć, skąd się wziął ten podcast. Wziął się stąd, że lubię pracować. Może to zabrzmi dziwnie. Lubię pracować, lubię żyć aktywnie – w pracy i poza pracą. Lubię próbować różnych nowych rzeczy. Lubię poznawać ludzi.

Wracając do pracy. Co jest dla mnie ważne w pracy? To, aby to była praca z sensem. Chodzi o to, aby była to praca, z której wynika coś dobrego i pozytywnego. Jestem zaangażowana w kilka firm, ale w największym stopniu w Katalog Marzeń. W Katalogu Marzeń na każdym kroku staramy się, aby nasze działania były związane z generowaniem czegoś dobrego i pozytywnej energii. Robimy to już od dobrych kilku lat. Firma powstała 9 lat temu. Podam Ci dwa przykłady, które dobrze obrazują to, o czym opowiadam.

Pierwszy z nich to jest nasza akcja #ChcęToPrzeżyć. Jest to akcja, w której pozwalamy i pomagamy ludziom spełniać marzenia. Robimy to kompletnie za darmo. Wiem, że to brzmi to dziwnie i ludziom trudno w to uwierzyć. Faktycznie tak jest! Nie chcę wchodzić w szczegóły. W linkach, które znajdziesz w opisie tego podcastu lub filmu – w zależności, w jakiej wersji mnie oglądasz bądź słuchasz. Podam Ci linki do miejsc, w których możesz więcej dowiedzieć się o akcji #ChcęToPrzeżyć.

Innym przykładem jest nasza współpraca z fundacją Mam Marzenie. Pomagamy spełniać marzenia chorych dzieci, realizując jednocześnie działania marketingowe.

Jak zatem dochodzimy do podcastu?

Tak, jak co roku, zastanawialiśmy się, nad jakiego tym typu działania marketingowe podjąć. Jedna osoba, która stoi po drugiej stronie tego aparatu nagrywającego mnie, o imieniu Agata przyszła z pomysłem: „Może zróbmy podcast Katalogu Marzeń?” Pomysł mi się bardzo spodobał. Tak bardzo, że postanowiłam go zawłaszczyć, to znaczy zabrać go dla siebie. Nie chcę, aby to był podcast Katalogu Marzeń. Chcę, aby to był mój osobisty podcast. Pomyślałam, że fajnie byłoby w ten sposób przyczynić się do generowania dobra i pozytywnej energii w świecie. W ten sposób, czyli przeprowadzając rozmowy z gośćmi, którzy są napędzani marzeniami. To są ludzie, którzy swoim przykładem udowadniają, że praktycznie wszystko jest możliwe. Każdy jest w stanie zrealizować swoje marzenia. To są zwykli ludzie, którzy realizują niezwykłe rzeczy.

W podcaście będę rozmawiać także z ekspertami, którzy będą opowiadać o różnych mechanizmach, które nami rządzą. Są to mechanizmy, które czasem pomagają, a czasem przeszkadzają w realizacji marzeń. Myślę, że oni podpowiedzą nam też jak te mechanizmy obejść czy okiełznać.

Wiecie już, jaka jest idea podcastu?

Chodzi o to, aby pomagać Wam w realizacji marzeń, aby inspirować Was przykładami osób, które realizują niezwykłe rzeczy, a są zwykłymi ludźmi. Chcę też pokazywać Wam w jaki sposób można te różne mechanizmy, to, co mamy w głowie lub to, co wydarza się w świecie i nam pomaga czy przeszkadza w zrealizowaniu marzeń, celów lub pasji.

Chciałabym zaprosić Was do współtworzenia tego podcastu i do tego, abyście podpowiadali mi z kim warto porozmawiać, kogo warto zaprosić. Piszcie do mnie na [email protected]. Będę czytać Wasze sugestie, będę odpowiadać na nie. Będzie mi bardzo miło, jeśli będziecie wysyłać informacje, czy Wam się podoba. Może coś Wam się nie podoba i warto byłoby coś zmienić. Każda opinia jest dla mnie bardzo cenna. W szczególności biorąc pod uwagę, że dopiero zaczynamy i jest to dla mnie coś nowego, czego się uczę.

Jeśli dojdziecie do wniosku, że ten podcast niesie coś pozytywnego i fajnego, podoba się Wam lub może spodobać się komuś z Waszych bliskich – znajomych czy przyjaciół, to polubcie go i podeślijcie innym osobom. Zasubskrybujcie. Jest on dostępny i na YouTube, i w różnych aplikacjach do słuchania podcastów. Zapraszam Was też na stronę napedzanimarzeniami.pl.

Zapraszam Was bardzo serdecznie do słuchania kolejnych odcinków, bo goście, z którymi będę rozmawiać, to są naprawdę zwykli, ale jednocześnie niezwykli ludzie. Kilka rozmów mamy już nagranych.

Do zobaczenia i do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top