Kim Jestem

Gospodarz podcastu i ekipa od spełniania marzeń

Kilka słów o mnie

Cześć, jestem Asia!

To właśnie mój głos usłyszysz w każdym z podcastów. Jestem gospodarzem całego tego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, ale zanim włączysz pierwszy odcinek Napędzanych Marzeniami – poznajmy się!

Z wykształcenia jestem specem od finansów, doświadczenie zdobywałam w korporacjach. Moje powołanie, które później odkryłam, zupełnie mnie pochłonęło i zdecydowałam się zmienić swoją zawodową drogę. Właśnie tak podjęłam wyzwanie i zostałam przedsiębiorcą.

Pozostając w temacie wyzwań – prywatnie jestem mamą trójki dzieci: Marty, Marcela i Tosi. Ponadto jestem zaangażowana w działanie wielu firm, ale jedna jest dla mnie szczególnie ważna. Dlatego czasem mówię, że mam czwórkę dzieci – do grona moich pociech dodaję Katalog Marzeń. Firmę, która oferuje vouchery na prezenty-przeżycia. Przyświeca jej wyjątkowy cel – spełnianie marzeń. 

 

Jako przedsiębiorca wierzę w społeczną odpowiedzialność biznesu. Każdego dnia staram się, aby firmy, w których działam, były doceniane przez pracowników jako pełne pozytywnej atmosfery i stwarzające możliwości rozwoju. 

Gdyby ktoś zapytał Cię: “Co jest dla Ciebie ważniejsze – mieć czy być?” to jaka byłaby Twoja odpowiedź? Ja już zdecydowałam. Zawsze wybieram być! Nikt nie odbierze nam radości ze spełnianych marzeń ani wspomnień, które wtedy powstają. To dlatego z całym zespołem Katalogu co roku prowadzimy akcję #ChcęToPrzeżyć, dzięki której setki osób z całej Polski spełniają swoje marzenia za darmo. Da się tak? Sprawdziliśmy – da się!

Tym podejściem chcę Cię zarazić. Uwierz w moc swoich marzeń i swoją własną siłę. Jest ogromna! Odważ się sięgnąć po swoje marzenia. Pierwszy krok w stronę marzeń, jak pierwszy element domina, rozpocznie całą serię pięknych wydarzeń w Twoim życiu. Niech dowodem na to będą historie moich gości – ludzi Napędzanych Marzeniami.

Do usłyszenia!

Chcesz się podzielić swoją historią? Żyjesz pełnią życia i realizujesz swoje pasje i marzenia?

Posłuchaj podcastu w:

Scroll to top